FDSPORT150% tot €1000 + 100 FS + 30% Free Betvanaf €10Naar MonixBet
MonixBet Casino Nederland 18+

Monixbet met code FDSPORT, drie welkomstpakketten en 8500 slots

Bij monixbet ligt het grootste bedrag meteen bij de eerste storting: 150% tot €1000, plus 100 free spins en een free bet van 30%, met de code FDSPORT en een storting vanaf €10. Daarachter zit een lobby met ruim 8500 slots, live tafels van Evolution en een sportboek waarin de Eredivisie tussen de Champions League en LaLiga staat.

Alles wat je hier leest, is tot 10 september 2026 gecontroleerd met materiaal van de aanbieder zelf. · Roel Kwakkenbos

Per storting: casinopakket en highrollerpakket
  • Welcome Pack casino275% + 265 FS, tot €3000
  • Highroller Welcome Pack500% + 600 FS, tot €6000
  1. €500 €1000 Eerste 100% + 100 FS · 150% + 200 FS
  2. €500 €1000 Tweede 50% + 40 FS · 100% + 120 FS
  3. €1000 €2000 Derde 50% + 50 FS · 110% + 130 FS
  4. €1000 €2000 Vierde 75% + 75 FS · 140% + 150 FS
Code FDSPORT 150% tot €1000 + 100 FS + 30% Free Bet vanaf €10

MonixBet Casino Nederland in vogelvlucht

Slots
meer dan 8.500
Cashback
tot 20%
Live casino
Evolution, Pragmatic Play Live, Winfinity
Klantenservice
24/7

Op deze pagina lees je hoe je een account opent, waar de bonuscode in het proces valt, hoe de vier welkomstpakketten zich tot elkaar verhouden en welke acties er doorlopend naast staan. Alle bedragen op de site staan in euro's, dus je rekent niet om.

Zo kom je binnen bij monixbet

Een account openen duurt een paar minuten en de volgorde is belangrijker dan de snelheid: de bonuscode hoort bij dezelfde handeling als je eerste storting, niet bij een tweede poging achteraf.

Open de registratiepagina en kies een rekening in euro's, want alle bonusbedragen en uitkeringen op de site staan in €.
Vul je gegevens in en bewaar je inloggegevens ergens waar je erbij kunt, je hebt ze nodig zodra je wilt uitbetalen.
Gebruik de code FDSPORT bij het storten, zodat de aanbieding aan die transactie hangt.
Stort minimaal €10; dat is het bedrag dat de aanbieding activeert.
Kijk daarna je saldo na: de 150%, de 100 free spins en de free bet van 30% horen bij dezelfde actie.

De code FDSPORT en wanneer je die gebruikt

FDSPORT is de code die bij het aanbod voor de eerste storting hoort. De site zet het kort neer: stort €10 en gebruik de code. Wie eerst stort en daarna pas aan de code denkt, heeft een gewone storting gedaan.

De code combineert casino en sport in één aanbod. Je krijgt bonusgeld en free spins voor de slots, en daarnaast een free bet van 30% die je bij de sportkant kwijt kunt. Dat is prettig als je toch al van plan was om op de zondagmiddag een kaartje op de Eredivisie te leggen en tussendoor een paar spins te draaien.

Acties wisselen. Staat FDSPORT niet meer bij de actie op de site, kijk dan in het promotieoverzicht welke code er op dat moment aan de eerste storting hangt.

Naar MonixBet

Welkomstaanbiedingen op een rij

Exclusieve bonus eerste storting (casino en sport)150% tot €1000 + 100 FS + 30% Free Bet

Code FDSPORT gebruiken en minimaal €10 storten.

Welcome Pack casinoTot €3000: 275% + 265 FS over je eerste 4 stortingen

Verdeeld over vier stortingen, de opsplitsing staat in de tabel hieronder.

Highroller Welcome PackTot €6000: 500% + 600 FS over je eerste 4 stortingen

Zelfde opbouw in vier stappen, met hogere percentages en hogere plafonds.

CashbackTot 20%

Doorlopende actie naast de welkomstpakketten.

Donderdagse free spinsTot 100 free spins

Elke donderdag beschikbaar voor spelers.

Wheel of Fortune3 raderen

De voorwaarden per actie staan bij de actie zelf in het promotiemenu, waar er veertien tegelijk lopen.

De startpagina van Monixbet met het welkomstaanbod en de spellen.
De startpagina van Monixbet met het welkomstaanbod en de spellen

Casinopakket naast het highrollerpakket

De twee pakketten volgen dezelfde vier stortingen, alleen liggen de percentages en de plafonds anders. Het verschil zit vooral in stap drie en vier: daar loopt het highrollerpakket op naar €2000 per storting.

StortingWelcome Pack casinoHighroller Welcome Pack
Eerste100% tot €500 + 100 free spins150% tot €1000 + 200 free spins
Tweede50% tot €500 + 40 free spins100% tot €1000 + 120 free spins
Derde50% tot €1000 + 50 free spins110% tot €2000 + 130 free spins
Vierde75% tot €1000 + 75 free spins140% tot €2000 + 150 free spins
Totaal275% + 265 FS, tot €3000500% + 600 FS, tot €6000

Storten en uitbetalen in euro's

Het enige bedrag dat de site zwart op wit noemt, is de €10 waarmee je de welkomstaanbieding activeert. Welke betaalmethodes je rekening accepteert en welke minima en maxima daarbij horen, zie je in de kassa zodra je ingelogd bent; dat scherm is ook de plek waar je de stand van een opnameverzoek volgt.

Een praktisch advies voor Nederlandse spelers: stort met de methode waarmee je later ook wilt uitbetalen. Dat scheelt gedoe op het moment dat je geld terug wilt zien, want uitbetalingen lopen bij de meeste operators terug via dezelfde route als de storting.

Zet je bonuscode bij de eerste storting meteen goed. Een storting van €10 zonder code levert precies €10 speelgeld op, en de aanbieding voor de eerste storting krijg je maar één keer.

monixbet in cijfers

+8500Slots in de catalogus
124+Spellen in de sectie nieuw
14Acties in het promotiemenu
20%Maximale cashback
€6000Hoogste welkomstpakket
600Free spins in het highrollerpakket

Ruim 8500 slots in de lobby

Ruim 8500 slots is een catalogus waar je niet doorheen scrolt. Gebruik het zoekveld als je een specifieke titel zoekt en de filters als je gewoon iets nieuws wilt proberen. Wat het hele overzicht doet, staat op de casinopagina.

De tellers naast de secties in het menu lopen niet altijd gelijk op de site zelf, dus neem de lobby als leidend en niet het cijfertje in de navigatie. Voor je speelplezier maakt het weinig uit of er 469 of 1488 live tafels openstaan; je hebt er per avond hooguit drie nodig.

De free spins uit de welkomstpakketten en de donderdagactie zijn aan bepaalde spellen gekoppeld. Welke titels dat zijn, zie je bij de free spins in je account.

Nieuw binnengekomen: 124+ spellen

De sectie met nieuwe spellen telt 124+ titels. Handig als je de grote namen al hebt gespeeld en wilt zien wat de studio's de afgelopen weken hebben uitgebracht. Deze sectie is ook de eerste plek waar ik kijk voordat ik donderdagse free spins inzet, want nieuwe releases draaien vaak mee in dat soort acties.

Live tafels van Evolution, Pragmatic Play Live en Winfinity

  • Evolution logoEvolutionDe bekendste naam aan de live kant, met roulette- en kaarttafels.
  • Pragmatic Play Live logoPragmatic Play LiveLevert zowel slots als eigen live tafels aan het casino.
  • Winfinity logoWinfinityKleinere studio die in de live carrousel meedraait.

Wedden op de Eredivisie en de rest van Europa

Het blok met populaire wedstrijden op de voorpagina laat zien waar het sportboek op mikt: de Eredivisie staat er gewoon tussen, naast de UEFA Champions League, de UEFA Europa League, de Premier League, LaLiga, de Serie A, de Bundesliga en de Ligue 1. Aan de tenniskant staat het Grand Slam US Open in de lijst.

Voor een speler in Nederland betekent dat een prettige mix: je eigen competitie op zaterdagavond en de Europese avonden doordeweeks, zonder dat je door een menu met exotische ligas hoeft te bladeren om ze te vinden.

De free bet van 30% uit de welkomstaanbieding kun je hier kwijt. Een speelronde Eredivisie plus een Champions League avond is genoeg om te zien of het aanbod je bevalt.

Wat betekenen 1x2 en Winner?

Bij de uitgelichte wedstrijden zie je twee types staan. 1x2 is de klassieke voetbaldriedeling: thuisploeg wint, gelijkspel, uitploeg wint. Winner gebruikt de site bij wedstrijden zonder gelijkspel, zoals de partijen op het US Open, waar er altijd een winnaar uit komt.

Dat zijn de types op de voorpagina. Open je een wedstrijd, dan staan de overige markten in het wedstrijdscherm.

Naar MonixBet

Wat je met één account krijgt

Casino en sport op één saldo

De welkomstaanbieding levert free spins en een free bet tegelijk op.

Rekening in euro's

Bonusbedragen en uitkeringen worden in € getoond, dus je rekent niets om.

24/7 support

De site geeft aan dat hulp op elk uur van de dag bereikbaar is.

Loyaliteitsprogramma

Loopt naast de acties mee als vast onderdeel van het account.

14 lopende acties

Naast de welkomstbonus staat er doorlopend een rij promoties in het menu.

+8500 slots

De grootste sectie van de site, met filters en zoekveld om er doorheen te komen.

Cashback, donderdagspins en drie geluksraderen

Na de welkomstpakketten blijft er genoeg staan. De cashback loopt op tot 20%, elke donderdag liggen er tot 100 free spins klaar voor spelers, en het Wheel of Fortune bestaat uit drie raderen met, zoals de site het zelf zegt, grotere beloningen.

Deze acties draaien in cycli en de bedragen erin veranderen. Kijk in het promotieoverzicht welke variant er op de dag zelf loopt voordat je stort, want een storting op woensdag telt niet mee voor een actie die op donderdag begint.

Het loyaliteitsprogramma

Het loyaliteitsprogramma staat bij de vaste voordelen van een account, naast de 24/7 support en de catalogus. Het is de plek om te kijken als je vaker dan af en toe speelt: doorlopende spelers halen er meer uit dan iemand die één keer €10 stort voor de welkomstbonus en daarna wegblijft. De actuele niveaus en wat ze opleveren, staan in je account.

Hulp als er iets misgaat

De site adverteert met support die 24 uur per dag, zeven dagen per week bereikbaar is. Dat is vooral prettig rond een uitbetaling, wanneer je ergens op vrijdagavond een vraag hebt over een verzoek dat nog openstaat.

Houd bij een melding je accountnaam, het tijdstip van de transactie en het bedrag bij de hand. Daarmee kan een medewerker meteen zoeken in plaats van eerst vijf vragen terug te stellen.

Bonusgeld en je eigen grenzen

Een pakket van 500% en 600 free spins ziet er groots uit, en precies daar zit het risico: percentages verleiden je om hoger te storten dan je van plan was, want een grotere storting levert nu eenmaal een groter bonusbedrag op. Het bedrag dat de aanbieding activeert is €10, en dat mag prima je maat blijven.

Bepaal voor jezelf een plafond per maand voordat je de eerste keer stort, en behandel bonusgeld als speelgeld en niet als saldo dat al van jou is. Speel je met geld dat je voor andere dingen nodig hebt, stop dan en zoek hulp voordat je de volgende storting doet.

Verder lezen op deze site

Veelgestelde vragen over monixbet

Wat levert mijn eerste storting op?
Met de code FDSPORT en een storting vanaf €10 krijg je 150% tot €1000, 100 free spins en een free bet van 30%. Dat aanbod combineert de casinokant en de sportkant in één actie.
Waar vul ik de bonuscode in?
Bij het storten, in hetzelfde scherm waarin je het bedrag kiest. De code hoort bij die transactie, dus achteraf aanmelden werkt niet.
Hoeveel kan ik met het welkomstpakket maximaal binnenhalen?
Het casinopakket loopt over vier stortingen op tot €3000 met 275% en 265 free spins. Het highrollerpakket gaat over dezelfde vier stortingen tot €6000 met 500% en 600 free spins.
Welke competities staan er in het sportboek?
Op de voorpagina staan onder meer de Eredivisie, de UEFA Champions League, de UEFA Europa League, de Premier League, LaLiga, de Serie A, de Bundesliga, de Ligue 1 en het Grand Slam US Open.
Krijg ik elke week gratis spins?
Elke donderdag liggen er tot 100 free spins klaar. Welke spellen eraan gekoppeld zijn en welke variant er die week loopt, zie je bij de actie in het promotiemenu, waar er veertien tegelijk staan.
Van wie zijn de live tafels?
De live carrousel draait op Evolution, Pragmatic Play Live en Winfinity. Het aantal tafels dat je in de lobby ziet, wisselt per sectie, dus neem de lobby zelf als maatstaf.
In welke valuta speel ik?
In euro's. Bonusbedragen, uitkeringen en de €10 die de welkomstactie activeert staan allemaal in €, dus je hoeft niet om te rekenen.
Naar MonixBet